Imię Nazwisko Kategoria Klub
Tymoteusz Bąk Kategorie dzieciece BMX LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Jolanta Baran Masters LUKS "ROSPONDEK"
Cezary Barczyk Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Miłosz Blaucik Junior LUKS "ROSPONDEK"
Karolina Broj Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Tomasz Bronowicki Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Piotr Buras Młodzik LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Anna Ciecior Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Łukasz Ciecior Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartosz Copija Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Sabina Dreszer Młodziczka LUKS "ROSPONDEK"
Paweł Franczak Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Lukas Gierok Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Lukas Gisa Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Edward Gułaj Masters UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Anna Henc Młodziczka LUKS "ROSPONDEK"
Michał Jakimiuk Cyklosport LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Szymon Janicki Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Michael Jonek H2 IKS FENIKS OPOLE
Marcel Kałuża Żak LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Julia Kamińska Żakini LUKS "ROSPONDEK"
Maja Kamińska Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Bartosz Kobylański Junior UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Maria Kobyłka Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Mateusz Kowalczyk Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Jakub Kowalski Młodzik LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Maja Kubica Żakini UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Mikołaj Kubica Junior Młodszy UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Szymon Lasota Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Tymon Łydka Żak LUKS "ROSPONDEK"
Tomasz Maciaś Masters ELMAR ESKA TEAM
Michał Majnusz Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Natan Michalczyk Cyklosport UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Robert Mika Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Eryk Nocoń Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Adrian Nosek Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Anna Orian Masters LUKS "ROSPONDEK"
Karol Orian Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Maria Orian Żakini LUKS "ROSPONDEK"
Piotr Orian Masters LUKS "ROSPONDEK"
Adrian Orian-Szpak Junior LUKS "ROSPONDEK"
Marsel Pach Junior Młodszy UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Jan Paterak Masters LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Michał Paterak Elita LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Dawid Piech Junior Młodszy GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Leszek Pluciński Asystent Kierownika Ekipy KROSS -ORLEN CYCLING TEAM
Michał Porada Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Piotr Pytel Orlik WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
Sebastian Ratajczyk Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Kazimierz Rojek Masters ELMAR ESKA TEAM
Karol Rokicki Junior Młodszy LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
Mariusz Rygoł H3 IKS FENIKS OPOLE
Jakub Skokun Junior Młodszy GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Piotr Skokun Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Ryszard Śmiglewicz Masters KS NYSA CYCLING TEAM
Florian Spallek Junior Młodszy LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
Patryk Stosz Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Kacper Suslik Junior UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Tomasz Szulski Junior UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Danylo Tereshchenko Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartosz Wereta Junior Młodszy UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Marek Wiśniewski H3 VELOAKTIV KRAKÓW
Bartosz Wojdyła Junior LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Jakub Wowra Młodzik LUKS "ROSPONDEK"
Karol Wowra Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Lucyna Zadrożna Młodziczka LUKS "ROSPONDEK"
Zuzanna Zaremba Młodziczka UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK

WCZYTAJ WIĘCEJ