Imię Nazwisko Kategoria Klub
Mieczysław Adamowicz Masters UKS "STOBRAWA"
Dawid Baron Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Piotr Bednarek Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Rafał Brylka Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Jakub Brzeziński Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Paulina Buhl Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Andrzej Chmielewski Masters S.R CYKLO OPOLE
Łukasz Ciecior Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Zuzanna Ćwiek Młodziczka GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Julia Dąbrowska Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartosz Derek Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Marian Gadzimora Masters S.R CYKLO OPOLE
Julia Gelios Młodziczka UKS "STOBRAWA"
Emilia Gisa Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Lukas Gisa Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Paweł Głombica Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Konrad Gola Junior Młodszy GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Marcel Gordzielik Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Edward Gułaj Masters UKS "STOBRAWA"
Dawid Herbeć Junior UKS "STOBRAWA"
Kamil Hulbój Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Szymon Janicki Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Sławomir Janiszewski Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Mateusz Jegier Cyklosport S.R CYKLO OPOLE
Bartosz Kobylański Młodzik UKS "STOBRAWA"
Julia Kowalska Juniorka Młodsza GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Grzegorz Kowalski Masters S.R CYKLO OPOLE
Fabian Koziołek Orlik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Miłosz Kwiecień Masters S.R CYKLO OPOLE
Grzegorz Lacmański Junior UKS "STOBRAWA"
Agnieszka Lazik Juniorka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Grzegorz Lewtak Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Karol Lisowski Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Anna Madej Masters S.R CYKLO OPOLE
Krzysztof Maksel Elita ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Michał Malarz Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Jakub Małachowski Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Artur Mazurkiewicz Junior UKS "STOBRAWA"
Paweł Molski Orlik UKS "STOBRAWA"
Oskar Mrowiński Orlik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Jakub Nakonieczny Junior Młodszy UKS "STOBRAWA"
Michał Pawlikowski Masters S.R CYKLO OPOLE
Wojciech Piórkowski Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Nikola Pluta Juniorka Młodsza UKS "STOBRAWA"
Piotr Pytel Junior Młodszy GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Krystyna Sabaj Masters S.R CYKLO OPOLE
Jakub Sitarz Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Aleksander Siwiaszczyk Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Patryk Surowiec Młodzik UKS "STOBRAWA"
Kacper Suslik Młodzik UKS "STOBRAWA"
Dariusz Szwej Masters S.R CYKLO OPOLE
Marek Wiśniewski Elita LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Marcin Wolski Masters S.R CYKLO OPOLE
Piotr Wrona Masters S.R CYKLO OPOLE
Weronika Wydera Młodziczka UKS "STOBRAWA"
Michał Zapała Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Wojciech Zieliński Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY

WCZYTAJ WIĘCEJ