Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jolanta Baran Masters LUKS "ROSPONDEK"
Cezary Barczyk Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Miłosz Blaucik Junior LUKS "ROSPONDEK"
Karolina Broj Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Tomasz Bronowicki Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Piotr Buras Młodzik LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Anna Ciecior Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Łukasz Ciecior Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartosz Copija Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Paweł Franczak Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Lukas Gierok Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Lukas Gisa Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Edward Gułaj Masters UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Anna Henc Młodziczka LUKS "ROSPONDEK"
Michał Jakimiuk Cyklosport LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Szymon Janicki Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Marcel Kałuża Żak LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Julia Kamińska Żakini LUKS "ROSPONDEK"
Maja Kamińska Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Bartosz Kobylański Junior UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Maria Kobyłka Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Mateusz Kowalczyk Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Jakub Kowalski Młodzik LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Maja Kubica Żakini UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Mikołaj Kubica Junior Młodszy UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Szymon Lasota Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Tymon Łydka Żak LUKS "ROSPONDEK"
Jakub Małachowski Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Natan Michalczyk Cyklosport UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Robert Mika Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Eryk Nocoń Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Adrian Nosek Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Anna Orian Masters LUKS "ROSPONDEK"
Karol Orian Kategorie dzieciece BMX LUKS "ROSPONDEK"
Marsel Pach Junior Młodszy UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Jan Paterak Masters LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Michał Paterak Elita LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Dawid Piech Junior Młodszy GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Leszek Pluciński Asystent Kierownika Ekipy KROSS -ORLEN CYCLING TEAM
Piotr Pytel Orlik WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
Sebastian Ratajczyk Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Karol Rokicki Junior Młodszy LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
Mariusz Rygoł H3 IKS FENIKS OPOLE
Jakub Skokun Junior Młodszy GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Piotr Skokun Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Kacper Suslik Junior UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Tomasz Szulski Junior UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Danylo Tereshchenko Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartosz Wereta Junior Młodszy UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
Bartosz Wojdyła Junior LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Zuzanna Zaremba Młodziczka UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK

WCZYTAJ WIĘCEJ