Imię Nazwisko Kategoria Klub
Piotr Bednarek Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Rafał Brylka Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Łukasz Ciecior Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Rafał Cipirski Masters ZAREMBSKI TAEM
Julia Dąbrowska Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Beniamin Dąbrowski Młodzik UKS SPORT BRALIN
Bartosz Derek Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Tymoteusz Drebschok Junior Młodszy LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Paweł Franczak Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Lukas Gierok Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Emilia Gisa Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Lukas Gisa Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Konrad Gola Junior RK ALUMINIUM BIKE TEAM
Marcel Gordzielik Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Edward Gułaj Masters UKS "STOBRAWA"
Kamil Hulbój Junior Młodszy GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Michał Jakimiuk Junior LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Szymon Janicki Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartosz Kobylański Junior Młodszy UKS "STOBRAWA"
Piotr Kornafel Masters S.R CYKLOOPOLE
Mikołaj Kubica Młodzik UKS "STOBRAWA"
Maja Kubica Kategorie dzieciece BMX UKS "STOBRAWA"
Miłosz Kwiatkowski Młodzik UKS "STOBRAWA"
Agnieszka Lazik Orliczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Karol Lisowski Junior Młodszy GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Ksawier Listowski Żak LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Anna Madej Masters NIEZRZESZONA
Daniel Majzel Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Michał Malarz Junior Młodszy WKK WIERUSZÓW / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
Jakub Małachowski Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Sandra Meja Juniorka NIEZRZESZONA Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Żywieckich Habsburgów Żywiec 34-300
Robert Mika Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Adrian Orian-Szpak Junior Młodszy LUKS "ROSPONDEK"
Marsel Pach Młodzik UKS "STOBRAWA"
Wiktoria Podmostka Młodziczka UKS "STOBRAWA"
Piotr Pytel Junior WKK WIERUSZÓW / WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
Jakub Ratajczak Elita NIEZRZESZONY
Szymon Rojek Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Aleksander Siwiaszczyk Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Jakub Skokun Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Karol Śnieżek Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Dawid Sobek Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Kacper Suslik Junior Młodszy UKS "STOBRAWA"
Daniel Tereshchenko Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Marek Wiśniewski H3 LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartosz Wojdyła Junior Młodszy LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Weronika Wydera Juniorka Młodsza UKS "STOBRAWA"
Daniel Zając Młodzik LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
Arkadiusz Zarenkiewicz Młodzik GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY

WCZYTAJ WIĘCEJ