Imię Nazwisko Kategoria Klub
Andrzej Bartkiewicz Elita TEAM HUROM
Piotr Bednarek Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Miłosz Blaucik Młodzik LUKS "ROSPONDEK"
Rafał Brylka Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Paulina Buhl Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Andrzej Chmielewski Masters NIESTOWARZYSZONY
Piotr Chodyniecki Elita LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Łukasz Ciecior Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Adrian Ćwiczak Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Julia Dąbrowska Młodziczka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Beniamin Dąbrowski Młodzik LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
Bartosz Derek Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Natalia Drąg Żakini LUKS "ROSPONDEK"
Tymoteusz Drebschok Junior Młodszy LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Paweł Franczak Elita CCC SPRANDI POLKOWICE
Marian Gadzimora Masters NIESTOWARZYSZONY
Emilia Gisa Juniorka Młodsza LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Lukas Gisa Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Paweł Głombica Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Konrad Gola Junior Młodszy GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Grzegorz Góra Masters NIEZRZESZONY
Marcel Gordzielik Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Kacper Grubiak Junior LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Bartosz Herbeć Młodzik UKS "STOBRAWA"
Dawid Herbeć Junior UKS "STOBRAWA"
Kamil Hulbój Junior Młodszy GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Michał Jakimiuk Junior LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Szymon Janicki Junior Młodszy LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Bartłomiej Janik Masters NIESTOWARZYSZONY
Mariusz Jarek Elita TREK BIELSKO RACING
Mateusz Jegier Cyklosport NIESTOWARZYSZONY
Bartosz Kobylański Młodzik UKS "STOBRAWA"
Błażej Komander Cyklosport LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Piotr Kornafel Elita S.R CYKLOOPOLE
Fabian Koziołek Orlik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Zdzisław Krawiec Masters GTC SKALNIK GRACZE
Mikołaj Kubica Młodzik UKS "STOBRAWA"
Michał Kujawa Junior LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Miłosz Kwiecień Masters NIESTOWARZYSZONY
Agnieszka Lazik Juniorka LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Maximilian Lepich Młodzik LUKS "ROSPONDEK"
Karol Lisowski Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Ksawier Listowski Żak LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Anna Madej Masters NIEZRZESZONA
Daniel Majzel Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Krzysztof Maksel Elita ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Michał Malarz Junior Młodszy GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Jakub Małachowski Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Sandra Meja Juniorka Młodsza LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
Paweł Molski Orlik LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Jacek Morajko Elita WIBATECH MERX 7R
Oskar Mrowiński Orlik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Jakub Okęcki Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Adrian Orian-Szpak Młodzik LUKS "ROSPONDEK"
Katarzyna Orłowska Masters NIEZRZESZONA
Marsel Pach Młodzik UKS "STOBRAWA"
Jan Paterak Masters LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
Wojciech Piórkowski Orlik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Leszek Pluciński Elita CCC SPRANDI POLKOWICE
Wiktoria Podmostka Młodziczka UKS "STOBRAWA"
Wojciech Pszczolarski Elita UCI CONTINENTAL TEAM PARDUS TUFO PROSTEJOV
Dominik Pycia Masters NIEZRZESZONY
Piotr Pytel Junior GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Jakub Ratajczak Orlik NIEZRZESZONY
Szymon Rojek Młodzik LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Krystyna Sabaj Masters LUBELSKI KLUB KOLARSKI
Jakub Sitarz Orlik WIBATECH MERX 7R
Aleksander Siwiaszczyk Junior LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Jakub Skokun Młodzik GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
Patryk Stosz Elita CCC SPRANDI POLKOWICE
Patryk Surowiec Junior Młodszy UKS "STOBRAWA"
Kacper Suslik Młodzik UKS "STOBRAWA"
Marcin Szenderski Masters NIEZRZESZONY
Mikołaj Szewczyk Masters NIEZRZESZONY
Tomasz Szrajber Cyklosport NIEZRZESZONY
Adrian Tekliński Elita ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Marek Wiśniewski MH3 LKS"ZIEMIA OPOLSKA"
Patryk Witwicki Młodzik LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
Paulina Wójcjk Młodziczka UKS "STOBRAWA"
Bartosz Wojdyła Młodzik LMGKK "ZIEMIA BRZESKA"

WCZYTAJ WIĘCEJ